Komputery i Internet na Wydziale | Wydział Prawa i Administracji

Komputery i Internet na Wydziale

piątek, 29 sierpnia 2014 roku, 13:11

Oprogramowanie do obsługi tablic interaktywnych

Zapraszamy osoby prowadzące zajęcia na salach audytoryjnych na WPiA UG do pobrania i zainstalowania na swoich komputerach oprogramowania obsługującego tablice interaktywne użytkowane na naszym Wydziale.

Zasadniczy plik programu (około 350MB):
Workspace_Windows_8.91.278.51467.exe
Po instalacji programu należy zainstalować wersję językową polską oraz galerię (osobne pliki poniżej).

Program instalacyjny polskiej wersji językowej do programu Interwrite Workspace (około 42MB):
InterwriteWorkspaceLanguagePackInstaller-Polish.exe
Przed instalacją tego programu należy zainstalować oprogramowanie Interwrite Workspace w wersji 8.91.
Po instalacji wersji polskiej należy zainstalować galerię Interwrite Content (osobny plik do pobrania).

Galeria (dodatkowe elementy graficzne, około 370MB):
Content_Windows_3.15.22.50996.exe
Przed instalacją Galerii trzeba zainstalować oprogramowanie Interwrite Workspace oraz plik instalacyjny języka polskiego.

W razie problemów z pobraniem poprzez standardowe kliknięcie na linku prosimy pobrać używając kliknięcia prawym klawiszem myszki w link i wyranie opcji "Zapisz element docelowy jako". Istnieje także możliwość otrzymania płyty z nagranymi programami po zgłoszeniu się do pokoju 1018 lub 1014.

Najnowsze wersje oprogramowania oraz wersje przeznaczone dla innych niz Windows systemów znajdziecie Państwo na stronie producenta.

Sieć bezprzewodowa na Wydziale Prawa i Administracji UG

W związku z uruchomieniem przez Ośrodek Informatyczny Uniwersytetu Gdańskiego sieci bezprzewodowej eduroam informujemy, że do korzystania z usługi eduroam na Uniwersytecie Gdańskim uprawnieni są wszyscy studenci, doktoranci i pracownicy UG oraz goście z instytucji stowarzyszonych w eduroam. Informacje o sposobie podłączenia do sieci znajdują się na stronie http://www.eduroam.ug.gda.pl/