XV lecie Szkoły Prawa Niemieckiego

W dniu 11 kwietnia 2014r. na Wydziale Prawa i Administracji odbyła się uroczystość zakończenia XV edycji Szkoły Prawa Niemieckiego połączona z inauguracją nowej edycji. Uroczystość licznie zaszczycili reprezentanci korporacji prawniczych. Honorowym gościem spotkania był Pan  Frank Reiner z Konsulatu Generalnego Niemiec w Gdańsku oraz Prof. Bernhard Kempen z  Instytutu Prawa Wschodniego w Koloni. Wydział Prawa i Administracji reprezentował Dziekan Prof. UG, dr hab. Jakub Stelina, obecna była też prof. zw. dr hab. Janina Ciechanowicz McLean oraz prof. UG, dr hab. Joanna Kruczalak – Jankowska.

Absolwenci edycji 2012/13 otrzymali dyplomy. Pani Katarzyna Lichuszewska, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, uzyskała stypendium w wysokości 14 400 Euro na studia LLM w Kolonii. Serdecznie gratulujemy!

Więcej na stronie SPN.

Data publikacji: czwartek, 17. Kwiecień 2014 - 19:45; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski