Kolejna kadencja GIODO

Dr Wojciech Rafał Wiewiórowski, pracownik Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 29 sierpnia 2014 r. złożył przed Sejmem ślubowanie i rozpoczął swoją drugą kadencję na stanowisku Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dr Wojciech Rafał Wiewiórowski został wybrany na kolejną kadencję na stanowisku Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych przez Sejm w dniu 25 lipca 2014 r. Senat zatwierdził ten wybór w dniu 7 sierpnia 2014 r. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, od momentu złożenia ślubowania przed Sejmem rozpoczęła się druga kadencja dra Wojciecha Rafała Wiewiórowskiego na stanowisku GIODO. Kadencja ta trwa cztery lata.

Data publikacji: piątek, 29. Sierpień 2014 - 18:16; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: piątek, 29. Sierpień 2014 - 18:17; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski