Ogólnopolska Konferencja „Wyborcze, architektoniczne i społeczne aspekty niepełnosprawności. O niepełnosprawności bez skrajności”

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Instytut Metropolitalny, Koło Naukowe Prawa Konstytucyjnego UG oraz Koło Naukowe Prawa Administracyjnego WPiA UG mają zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Wyborcze, architektoniczne i społeczne aspekty niepełnosprawności. O niepełnosprawności bez skrajności”, która odbędzie się w sali 4021 Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego dnia 21 października 2014 r. w godz. 9:00 – 15:00. Podczas Konferencji, w gronie ekspertów oraz działaczy społecznych na rzecz osób niepełnosprawnych, będziemy poruszać zagadnienia kluczowe dla funkcjonowania osób niepełnosprawnych w społeczeństwie jak np. warunki wypełniania zasady równości wyborów, strategie współczesnej zabudowy czy realizacja roszczeń socjalnych przyznanych osobom niepełnosprawnym.
Więcej informacji o Konferencji.

Data publikacji: środa, 15. Październik 2014 - 14:17; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski