Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2014

Zapraszamy studentów i absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego na Akademickie Targi Pracy 23 października br. (czwartek),  9.00 – 17.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Targi to niepowtarzalna okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń w kontaktach z pracodawcami, poznania ich potrzeb i oczekiwań rekrutacyjnych. To możliwość spotkania z czołowymi pracodawcami regionu, liderami wielu branż, poznania ich ofert pracy, praktyk i programów stażowych. Bezpośrednie spotkania z pracownikami działów personalnych pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań wobec przyszłych pracowników oraz umożliwią poznanie ścieżki kariery i perspektyw rozwoju w danej branży. Studenci i absolwenci będą tu mogli wziąć udział w warsztatach tematycznych, sesjach coachingowych, wykładach i szkoleniach związanych z rozwojem osobistym, a także skorzystać z porad doradców zawodowych – WŚRÓD UCZESTNIKÓW ROZLOSUJEMY NAGRODY – TABLETY, CZYTNIKI E-BOOK i inne.

Wydarzenie wspiera Powiatowy Urząd Pracy - Sponsor Tytularny Targów i organizator konferencji „Talent i pasja – dwa bieguny sukcesu”, podczas której znani przedstawiciele literatury, branży filmowej oraz marketingu podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Gościem specjalnym spotkania będzie znana polska satyryczka – Maria Czubaszek.

Więcej informacji na stronie internetowej www.atp.ug.edu.pl

Data publikacji: poniedziałek, 20. Październik 2014 - 13:42; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz