Konferencja naukowa „Zasada zrównoważonego rozwoju w wymiarze gospodarczym i ekonomicznym”,Toruń 2014

Dnia 25 listopada 2014 roku, Prof. zw. dr hab. Janina Ciechanowicz-McLean oraz dr Maciej Nyka z Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska uczestniczyli w organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, konferencji naukowej pt „Zasada zrównoważonego rozwoju w wymiarze gospodarczym i ekonomicznym”. W czasie konferencji referat dr Maciej Nyka wygłosił referat pt „Międzynarodowe gospodarcze prawo środowiska jako instrument realizacji zasady zrównoważonego rozwoju”. Głos w dyskusji dotyczący emisji generowanych przez mikroprzedsiębiorców zabrała prof. zw. dr hab. Janina Ciechanowicz-McLean. Obydwa wystąpienia zostały przyjęte z zainteresowaniem przez uczestników konferencji, którzy reprezentowali wiele ośrodków uniwersyteckich w Polsce: Warszawa, Wrocław, Lublin, Poznań, Białystok, Olsztyn, Bydgoszcz, Gdańsk, Toruń, Szczecin.”

Data publikacji: wtorek, 2. Grudzień 2014 - 23:30; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Grudzień 2014 - 23:30; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas