Studentka WPiA UG na delegacji w Światowej Organizacji Własności Intelektualnej w Genewie

Karolina Kleina, studentka V roku prawa (indywidualny program kształcenia), w dniach od 8 do 12 grudnia uczestniczyła w delegacji do Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Tym samym była jedyną studentką z Polski biorącą udział w 29 Sesji Stałego Komitetu ds. Prawa Autorskiego. W Genewie, Pani Karolina Kleina reprezentowała również Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Wspólnie z czterema delegatami z innych zakątków Europy uczestniczyła w obradach Stałego Komitetu oraz  przygotowała z nich raport.

Światowa Organizacja Własności Intelektualnej to jedna z 16 organizacji wyspecjalizowanych ONZ z siedzibą w Genewie. Zajmuje się m.in.: koordynacją i tworzeniem regulacji z zakresu ochrony własności intelektualnej, świadczeniem pomocy prawnej i technologicznej.

Data publikacji: poniedziałek, 22. Grudzień 2014 - 14:10; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Rosenkiewicz