Staż naukowo-dydaktyczny dra Macieja Nyki na University Houston-Downtown w USA

http://prawo.ug.edu.pl/sites/all/libraries/ckfinder/ckfinder.html?Type=Images&id=Advanced&CKEditor=edit-body-und-0-value&CKEditorFuncNum=125&langCode=plDr Maciej Nyka, Adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska odbył w 2015 roku staż naukowo-dydaktyczny na Uniwersytecie Houston-Downtown w Texasie. W ramach wyjazdu dr Nyka jako Guest Lecturer prowadził w College of Business na Uniwersytecie Houston Downtown serię wykładów z przedmiotu International Economic Law w ramach kursu Business Law dla studentów Business Administration. Podobny kurs opracowany we współpracy z wykładowcami z Uniwersytetu Houston Downtown prowadzony jest w tym semestrze także na Wydziale Prawa i Administracji UG na kierunku EU Law and Business Administration. Poza prowadzeniem wykładów dr Nyka poznawał także techniki dydaktyczne z zastosowaniem multimediów i e-learningu wykorzystywane na rożnych wydziałach Uniwersytetu Houston Downtown. W czasie pobytu dr Maciej Nyka odbył także cykl certyfikowanych szkoleń z zakresu nowoczesnych metod dydaktycznych.

Data publikacji: czwartek, 5. Marzec 2015 - 02:54; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: piątek, 6. Marzec 2015 - 11:16; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas