Udział pracowników Zakładu Prawa Gospodarczego Publicznego KPGPiOŚ WPIA UG w Konferencji NaukowejMiło nam poinformować, że pracownicy Zakładu Prawa Gospodarczego Publicznego KPGPiOŚ Prof. UG dr hab. Andrzej Powałowski, Prof. UG dr hab. Anna Dobaczewska oraz dr Agnieszka Balmas uczestniczyli w Konferencji Naukowej organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Stowarzyszenie Edukacji Administracji Publicznej (SEAP) noszącej tytuł: Prawne problemy samorządu terytorialnego z perspektywy 25-lecia jego funkcjonowania, która odbyła się w Łodzi w dniach 23-25 czerwca 2015 r.

Pani Prof. dr hab. Anna Dobaczewska Dyrektor Generalny Biura Zarządu SEAP wygłosiła na Konferencji referat pt. Finansowanie zadań inwestycyjnych jednostek samorządu terytorialnego w okresie 25-lecia ich istnienia – możliwości i bariery. Pan Prof. dr hab. Andrzej Powałowski występował na Konferencji także jako członek Zarządu SEAP, zaś dr Agnieszka Balmas jako Sekretarz Biura SEAP. Uczestnicy Konferencji zgłosili do opublikowania artykuły naukowe, które ukażą się w Monografii pokonferencyjnej.

Data publikacji: czwartek, 25. Czerwiec 2015 - 16:17; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: czwartek, 25. Czerwiec 2015 - 16:27; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas