Studia w East China University of Political Science and Law (ECUPL)

Uprzejmie informujemy o możliwości podjęcia studiów na East China University of Political Science and Law (ECUPL) w Szanghaju (strona chińska pokrywa jedynie koszty opłaty za czesne).

Ilość miejsc: 2

Okres studiów: semestr letni 2015/2016

W związku z powyższym osoby zainteresowane proszone są o złożenie podania skierowanego do Prodziekana ds. studenckich i nauki wraz z informacją dot. znajomości języków obcych. Do podania należy dołączyć zaświadczenie wydane przez właściwy Dziekanat z wyliczoną średnią z dotychczasowego toku studiów.

Termin i miejsce składania  dokumentów: do 31 sierpnia br., pokój 2081 - u Pani Agnieszki Puchalskiej.

Szczegółowe informacje na temat warunków

Application form

Data publikacji: środa, 15. Lipiec 2015 - 09:05; osoba wprowadzająca: Agnieszka Puchalska Ostatnia zmiana: środa, 15. Lipiec 2015 - 09:05; osoba wprowadzająca: Agnieszka Puchalska