Sukces dr Anny Drywy

portret dr A. Drywy

Z przyjemnością informujemy, że adiunkt w Katedrze Prawa Finansowego dr Anna Drywa zakwalifikowała się do projektu TransFormation.doc, organizowanego przez MNiSW, w ramach którego odbędzie dwutygodniowy pobyt studyjny w University of Alberta w Kanadzie.

W procesie rekrutacji zostało wyłonionych łącznie 500 uczestników, którzy wyjadą do najlepszych uczelni świata według międzynarodowych rankingów osiągnięć naukowych (Shanghai Ranking Consultancy, Times Higher Education, U-multirank, QS World University Rankings).

Gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 1. Październik 2015 - 10:25; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: czwartek, 1. Październik 2015 - 10:25; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński