Biblioteka UG - ebook Academic Collection - otwarty dostęp testowy do baz

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-31.10.2015 r. Biblioteka UG ma otwarty dostęp testowy do baz wielodziedzinowej kolekcji książek elektronicznych EBSCO eBook Academic Collection. Baza ta została dodana na platformę EBSCOhost uczelni i do wyszukiwarki EDS. Zapraszamy do korzystania!

Kolekcja eBook Academic Collection na platformie EBSCOhost to wielodziedzinowa kolekcja 137.840 e-książek. Zawiera ona ponad 500 wydawców, począwszy od wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Springer, Brill Academic Publishers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons, ASM International, EDP Sciences, Emerald, Institution of Engineering & Technology, IOS Press, Sage, a skończywszy na wydawnictwach uniwersyteckich, w tym MIT Press, Princeton University Press, University of California Press i wiele innych. Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale i w 20 innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim. Tematyka książek elektronicznych obejmuje między innymi: architekturę, biznes i ekonomię, informatykę, inżynierię i technologię, matematykę, medycynę, chemię, fizykę, nauki ścisłe, nauki przyrodnicze, pomoce naukowe i naukę języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, prawo, psychologię, nauki społeczne i nauki humanistyczne.

Data publikacji: czwartek, 1. Październik 2015 - 12:20; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: czwartek, 1. Październik 2015 - 12:20; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski