Nowy numer Gdańskich Studiów Prawniczych

Komitet Redakcyjny „Gdańskich Studiów Prawniczych” z przyjemnością informuje o ukazaniu się najnowszego, 34. tomu GSP poświęconego 25. rocznicy samorządu terytorialnego w wolnej Polsce. Tom można nabyć w dobrych księgarniach tradycyjnych oraz w księgarni online Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego. Zgodnie z przyjętym zwyczajem - w momencie ukazania się nowego tomu na stronie internetowej czasopisma zamieszczamy wszystkie artykuły naukowe z tomu poprzedniego. Od dzisiaj na stronie internetowej dostępne są artykuły z rocznicowego tomu 33 upamiętniającego 45-lecie naszego wydziału, w formacie PDF. Zapraszamy do lektury.

Data publikacji: czwartek, 19. Listopad 2015 - 11:32; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: czwartek, 19. Listopad 2015 - 11:32; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński