Podpisanie międzynarodowej umowy o współpracy naukowej Katedr Prawa Finansowego

W dniu 24 listopada 2015r. w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego miało miejsce podpisanie umowy o szerokiej współpracy naukowej pomiędzy Katedrą Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a Katedrą Prawa Finansowego i Gospodarki Narodowej  Wydziału Prawa Uniwersytetu Masaryka w Brnie.

Jest to wydarzenie bez precedensu w prawie 50 letniej tradycji funkcjonowania Katedry Prawa Finansowego i na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Jest też ono w pełni wypracowane przez Pracowników Katedry, którym, na czele z Panią Profesor Jolantą Gliniecką, wyrażamy szczere podziękowanie i wyrazy uznania.

Podpisanie umowy Podpisanie umowy Podpisanie umowy Podpisanie umowy

Podpisanie umowy Podpisanie umowy Podpisanie umowy Podpisanie umowy

Data publikacji: wtorek, 24. Listopad 2015 - 13:00; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: wtorek, 24. Listopad 2015 - 13:23; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski