Udział prof. K. Zeidlera w seminarium na Uniwersytecie Metropolitarnym w Tokio

Podczas krótkiego pobytu badawczego na Uniwersytecie Metropolitarnym w Tokio prof. Kamil Zeidler z Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa WPiA UG, który pełni też funkcję dyrektora Centrum Studiów Azji Wschodniej UG, wygłosił 18 stycznia 2016 r. wykład i poprowadził seminarium nt. Legal Protection of Cultural Heritage in International, European and Polish Law – system approach (国際法、ヨーロッパ法、ポーランドの法律における法的文化遺産保護-システムズアプローチ-).

Prof. Kamil Zeidler spotkał się również z prorektorem ds. międzynarodowych prof. Mitsuru Ebihara celem omówienia możliwości podjęcia współpracy instytucjonalnej między naszymi uczelniami.

Data publikacji: niedziela, 31. Styczeń 2016 - 20:09; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc Ostatnia zmiana: niedziela, 31. Styczeń 2016 - 21:14; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc