Zaproszenie dla społeczności akademickiej do uczestniczenia w międzynarodowej konferencji naukowej „Sprawiedliwość ekologiczna w gospodarce, energetyce i administracji” będącej Zjazdem Katedr Prawa Ochrony Środowiska.

Katedra Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska WPiA UG organizuje tegoroczny Zjazd Katedr Prawa Ochrony Środowiska będący międzynarodową konferencją naukową pod tytułem „Sprawiedliwość ekologiczna w gospodarce, energetyce i administracji”.

Obrady obywać się będą w dniach 9-11 maja 2016 roku w Audytorium C Wydziału Prawa i Administracji UG.

Szczegóły programu dostępne na stronie konferencji:

Zapraszamy do udziału w Konferencji.

Data publikacji: piątek, 29. Kwiecień 2016 - 11:19; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: piątek, 29. Kwiecień 2016 - 11:19; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas