Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Współczesne problemy prawa medycznego".

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Współczesne problemy prawa medycznego".W dniu 2 czerwca 2016 roku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Współczesne problemy prawa medycznego".

W pierwszym panelu wydarzenia referat pt. "Prawo do aborcji? Węzłowe problemy przerywania ciąży." wygłosił mgr Piotr Zieliński - doktorant Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
W kolejnym panelu konferencji referat pt. "Zgoda domniemana na wykonanie zabiegów medycznych" wygłosiła ówczesna studentka a obecnie absolwentka naszego Wydziału - mgr Sylwia Makowska.

Data publikacji: piątek, 24. Czerwiec 2016 - 10:58; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 24. Czerwiec 2016 - 11:00; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski