Udział pracowników WPiA UG w 24. dorocznej konferencji NISPAcee

W dniach 19-21 maja 2016 r. mgr Adam Bochentyn z Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego oraz mgr Karol Ważny z Katedy Prawa Administracyjneog uczestniczyli w 24. dorocznej konferencji naukowej organizowanej w Zagrzebiu przez Sieć Instytutów i Szkół Administracji Publicznej W Europie Środkowej i Wschodniej (Network of Institutes and Schools of Public Administration in Central and Eastern Europe).

W ramach udziału w pracach grupy roboczej nad problematyką e-Government pracownicy Wydziału Prawa i Administracji wygłosili wspólny referat pod tytułem: "Providing Public Information Online. Analysis of the Study Carried out on Local Governmental Units in Northern Poland (Pomorskie Voivodeship)", w którym omówili wyniki badań funkcjonowania Biuletynów Informacji Publicznej prowadzonych przez gminy województwa pomorskiego.

Data publikacji: wtorek, 28. Czerwiec 2016 - 23:45; osoba wprowadzająca: Karol Ważny Ostatnia zmiana: środa, 29. Czerwiec 2016 - 00:23; osoba wprowadzająca: Karol Ważny