Konferencja inaugurująca działalność Sieci Naukowej Prawa Sportowego

W czwartek, 15 września 2016 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbyła się konferencja naukowa pt. "Sporty walki – filozofia, organizacja, prawo", inaugurująca działalność Sieci Naukowej Prawa Sportowego zawiązanej w bieżącym roku kalendarzowym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Gdański oraz Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Udział w konferencji wzięli przedstawiciele Wydziału Prawa i Administracji - prof. Kamil Zeidler, który wygłosił referat pt. "Problemy prawne dalekowschodnich sztuk i sportów walki" oraz mgr Karol Ważny z wystąpieniem pt. "Finansowanie dyscyplin olimpijskich i nieolimpijskich na przykładzie wybranych sportów walki", jak również studenci V roku na kierunku prawo - Patrycja Łukasiewicz oraz Patryk Jackiewicz.

Załącznik Rozmiar
sporty_walki_15.09.2016_program_konferencji.pdf 320.42 KB

Data publikacji: czwartek, 15. Wrzesień 2016 - 09:56; osoba wprowadzająca: Karol Ważny Ostatnia zmiana: czwartek, 15. Wrzesień 2016 - 09:58; osoba wprowadzająca: Karol Ważny