Mgr Magdalena Pszczółka, doktorantka WPiA UG wśród 30 najlepszych młodych prawników

Mgr Magdalena PszczółkaZ przyjemnością informujemy, że mgr Magdalena Pszczółka, absolwentka kierunku Prawo naszego Wydziału, obecnie doktorantka na naszym Wydziale, wyróżniona została w rankingu wschodzących gwiazd prawa organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Zaszczytne drugie miejsce spośród trzydziestu wyróżnionych młodych prawników pozwala nam odczuwać dumę z wykształcenia na naszym Wydziale tak znakomitej absolwentki. Jak to ujęto w opisie konkursu "gwiazdą jest ten, kto świeci nie odbitym, lecz własnym blaskiem, i kto ze wszech miar zasługuje na to, by się na nim wzorować..." Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju naukowego i zawodowego.

Data publikacji: czwartek, 8. Grudzień 2016 - 13:13; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: czwartek, 8. Grudzień 2016 - 13:53; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski