Udział pracowników Katedry Prawa Administracyjnego w konferencji naukowej pt. "Źródła prawa w samorządzie terytorialnym" na Uniwersytecie Śląskim | Wydział Prawa i Administracji

W dniach 9-10 marca 2017 r. odbyła się doroczna konferencja naukowa poświęcona prawnym aspektom funkcjowania samorządu terytorialnego organizowana przez Katedrę Prawa Samorządowego Uniwersytetu Śląskiego. Tematem przewodnim konferencji były "Źródła prawa w samorządzie terytorialnym".

Referaty podczas konferencji wygłosili pracownicy Katedy Prawa Administracyjnego WPiA UG - prof. Tomasz Bąkowski ("O aktualności prawa miejscowego"; współautor mgr Marcin Brzeski), dr Jakub Szlachetko ("Uchwała krajobrazowa. Pomiędzy regulacją prawną a praktyką jej stosowania") oraz mgr Katarzyna Borówka ("Charakter prawny zarządzenia zastępczego wojewody w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego"). W obradach uczestniczył również mgr Karol Ważny.

zdjecie konferencja
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Ważny