Prawo spółek i prawo cywilne w praktyce. Transakcje Real Estate - aspekty cywilne, korporacyjne, due diligence. | Wydział Prawa i Administracji

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam  studentów Prawa Uniwersytetu Gdańskiego na Campus Recruitment, organizowany przez PwC Legal Center of Excellence "Prawo spółek i prawo cywilne w praktyce. Transakcje Real Estate - aspekty cywilne, korporacyjne, due diligence." Spotkanie z praktykami prawa kancelarii PwC Legal odbędzie się w dniu 23 marca o godz. 12:00 na WPiA UG, ul. Bażyńskiego 6 w Gdańsku, w sali 3042.
Dlaczego warto wziać udział w spotkaniu?
- porozmawiamy o prawnych aspektach transakcji na rynku Real Estate, ze szególnym uwzględnieniem aspektów cywilnych oraz korporacyjnych;
- przedstawimy specyfikę badań due diligence;
- gwarantujemy możliwość udziału w testach rekrutacyjnych do Kancelarii PwC Legal oraz PwC Legal Centre of Excellence w trybie „zerówkowym”!

A dodatkowo…
- zaproponujemy dwie ścieżki kariery w ramach PwC Legal – w Kancelarii PwC Legal oraz w Legal Centre of Excellence;
- najaktywniejszym wręczymy atrakcyjne nagrody i zaproponujemy udział w skróconym procesie rekrutacji!

Zapraszamy studentów IV,V roku oraz absolwentów!
23 marca, godz. 12:00
WPiA UG, ul. Bażyńskiego 6, sala 3042, Gdańsk