II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Kryzysy współczesnego świata. Różne ujęcia problemów globalnych”. | Wydział Prawa i Administracji

pzW dniu 1 kwietnia 2017 roku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Kryzysy współczesnego świata. Różne ujęcia problemów globalnych”.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele wielu dziedzin nauki – politolodzy, historycy, ekonomiści, ale także prawnicy.
Podczas jednego z paneli referat pt. „Organizacja Narodów Zjednoczonych w świetle współczesnych wyzwań bioetycznych – pomiędzy kryzysem a nadzieją” wygłosił  mgr Piotr Zieliński – doktorant na naszym Wydziale.

Efekt obrad ma stanowić publikacja pokonferencyjna, której wydanie zapowiedzieli organizatorzy.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski