Konferencja Aktualne Problemy Prawa Medycznego 8 czerwca 2017 r. w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez Fundację „Ubi societas, ibi ius”, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (Katedra Prawa Cywilnego) oraz Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego konferencję „Aktualne Problemy Prawa Medycznego”. Przedmiot obrad będzie obejmował aktualne problemy dotyczące prawa pacjenta do informacji nowych uregulowań z zakresu tajemnicy lekarskiej, ochrony osób bliskich w kontekście informacji, jak również problematyki wdrożenia nowych reguł europejskich dotyczących ochrony danych osobowych. Prelegantami na konfernecji będą m.in. prof. Ewa Bagińska oraz dr Izabela Adrych-Brzezińska.

Bliższe informacje, rejestracja i program konferencji znajdują się na stronie http://konferencje.tamprawo.org

Data publikacji: piątek, 28. Kwiecień 2017 - 18:00; osoba wprowadzająca: Ewa Bagińska Ostatnia zmiana: piątek, 28. Kwiecień 2017 - 18:00; osoba wprowadzająca: Ewa Bagińska