Konferencja Naukowa: "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej."

konferencjaSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniach 11-12 maja 2017 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się Konferencja Naukowa pt. Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej.

Tematem przewodnim konferencji jest problematyka oceny ryzyka wystąpienia zdarzeń o charakterze przestępnym w zakresie przestępczości ubezpieczeniowej. Swoje referaty wygłoszą wybitni przedstawiciele świata nauki oraz praktyki.

Konferencja ta stanowi kontynuację projektu naukowego rozpoczętego w roku 2015, zapoczątkowanego I Gdańską Konferencją Naukową pt.

Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej. Pokłosiem konferencji z 2015 r. jest wydana w 2016 r. monografia naukowa o tożsamym tytule, pod redakcją naukową Prof. UG, dr hab. Wojciecha Zalewskiego."

Data publikacji: poniedziałek, 8. Maj 2017 - 15:54; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 8. Maj 2017 - 15:56; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski