Lokalny Konkurs Prawa Rzymskiego 2017

17 maja br. (środa) o godz. 13.15 w Audytorium A odbędzie się Konkurs Prawa Rzymskiego, organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie studentów Prawa ELSA Gdańsk oraz Zakład Prawa Rzymskiego WPiA UG.

I etap konkursu odbędzie się w formie pisemnej (test wielokrotnego wyboru składający się z pytań zamkniętych i tzw. pytania otwartego).

Do II etapu konkursu (forma ustna: pytania otwarte i kazusy) zostaje zakwalifikowanych 10 osób z najwyższą liczbą punktów. Jeżeli dwóch lub więcej uczestników zdobędzie taką samą liczbę punktów, przez co niemożliwe okaże się wyłonienie dziesięciu uczestników etapu drugiego, o awansie zdecyduje liczba punktów uzyskanych z pytania otwartego. Jeżeli zastosowanie tej procedury nie przyniesie rozstrzygnięcia, to do udziału w etapie drugim zostaną dopuszczeni wszyscy poddani jej uczestnicy.

Laureaci Lokalnego Konkursu będą mogli wziąć udział w VIII edycji Konkursu „PRAWO RZYMSKIE A ŚWIAT WSPÓŁCZESNY”, w którym nagrodą główną jest 6 dniowy wyjazd do Rzymu.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres: vpsc@gdansk.elsa.org.pl lub beata.kowalczyk@prawo.ug.edu.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów I roku prawa do walki o wiedzę i nagrody!

Data publikacji: piątek, 12. Maj 2017 - 00:32; osoba wprowadzająca: Beata Kowalczyk Ostatnia zmiana: piątek, 12. Maj 2017 - 00:32; osoba wprowadzająca: Beata Kowalczyk