Prof. UG dr hab. Tomasz Tadeusz Koncewicz o "Polish Judiciary and the Constitutional Fidelity. "In Judges We Trust?"

12 maja 2017 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomiii Uniwersytetu we Wrocławiu odbyła się konferencja naukowa:
PYTANIA PODSTAWOWE DOGMATYKI PRAWA KARNEGO
Konferencja była połączona z wręczeniem Księgi Jubileuszowej prof. dr hab. Tomaszowi Kaczmarkowi.

Jednym z tekstów opublikowanych w księdze jubileuszowej Prof. Tomasza Kaczmarka, jest tekst Prof. UG dr hab. Tomasza Tadeusza Koncewicza pt.: Polish Judiciary and the Constitutional Fidelity. "In Judges We Trust?"

Tekst prof. UG dr hab. Tomasza T. Koncewicza znajduje się tutaj

Załącznik Rozmiar
t.t.koncewicz 2.64 MB

Data publikacji: środa, 24. Maj 2017 - 15:13; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: środa, 24. Maj 2017 - 15:13; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska