XVIII Doroczna Konferencja Naukowa Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej

zdjęcieW dniach 28-31 maja 2017 r. w Bratysławie odbyła się XVIII Doroczna Konferencja Naukowa  Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej współorganizowana z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie. Tematem przewodnim Konferencji była „Administracja publiczna a gospodarka”. Konferencja miała charakter międzynarodowy.

Referaty podczas Konferencji wygłosili pracownicy Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska WPiA UG - prof. UG dr hab. Andrzej Powałowski  („Rola administracji publicznej w ramach społecznej gospodarki rynkowej”), prof. UG dr hab. Anna Dobaczewska („Main principles of granting state aid to the transport sector in the European Union”) oraz dr Diana Trzcińska („Ecosystem-based approach of public authorities towards economic spatial planning of marine areas in Poland”). Wspólny referat pt. „Udostępnianie informacji publicznej przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą” wygłosili mgr Adam Bochentyn z Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego WPiA UG oraz mgr Karol Ważny z Katedry Prawa Administracyjnego WPiA UG.

Data publikacji: piątek, 2. Czerwiec 2017 - 11:54; osoba wprowadzająca: Hanna Wolska Ostatnia zmiana: piątek, 2. Czerwiec 2017 - 11:54; osoba wprowadzająca: Hanna Wolska