Udział dra J. Niesiołowskiego w międzynarodowej konferncji w Mołdawii | Wydział Prawa i Administracji

Udział dra J. Niesiołowskiego w międzynarodowej konferncji w Mołdawii

Miło nam poinformować, iż Pracownik naszego Wydziału, dr Jarosław Niesiołowski, na zaproszenie Związku Adwokatów Mołdawii oraz Państwowego Uniwersytetu w Cahul - Republika Mołdawii w dniach 06 - 10 czerwiec 2017 r. przebywał w Mołdawii. W trakcie pobytu, podczas konferencji organizowanej przez Uniwersytet w Cahul na temat "Zagadnienia i problemy badań i edukacji integracji europejskiej" wygłosił referat na temat: Czy prawnicy winni bać się prawa europejskiego?
Podczas pobytu na Uniwersytecie miało miejsce spotkanie z rektorem Uniwersytetu oraz dziekanem Wydziału Prawa i Administracji. Nadto dr Jarosław Niesiołowski odbył spotkania z sędziami tamtejszych sądów Rejonowych i Apelacyjnych oraz przedstawicielami adwokatury. Niezwykle ciekawe było spotkanie z członkami Krajowej Rady Sądownictwa Republiki Mołdawii.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Magdalena Glanc
Treść wprowadzona przez: Magdalena Glanc