"Rola prawnika w obronie państwa prawa"- konferencja naukowa z okazji jubileuszu naukowego Profesora Leszka Garlickiego, tekst Prof. UG dr hab. Tomasza Tadeusza Koncewicza | Wydział Prawa i Administracji

Prof. UG dr hab. Tomasz Tadeusz Koncewicz o
w:

W dniu 9 czerwca 2017 r. na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się konferencja naukowa z okazji jubileuszu naukowego Profesora Leszka Garlickiego pod tytułem: "Rola prawnika w obronie państwa prawa"

Z tej okazji opublikowane zostały dwie Księgi Jubileuszowe, w języku polskim i angielskim.

W tomie anglojezycznym pod redakcją M. Zubika "Human Rights in Contemporary World. Essays in Honour of Professor Leszek Garlicki" znajduje się tekst prof. UG dr hab. Tomasza Tadeusza Koncewicza "Mechanical Jurisprudence" under strain? Eastern Europe judiciary under the European influence".

Fragment tekstu dostępny poniżej

PDF icon rola_prawnika_w_obronie_panstwa_prawa.pdf2.25 MB