Prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski poprowadził szkolenia w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski, specjalista w zakresie prawa dyscyplinarnego i członek Konwentu Rzeczników przy Ministrze Nauki i Szkolnictwa Wyższego, poprowadził w Ministerstwie Nauki dwa dwudniowe szkolenia dotyczące odpowiedzialności dyscyplinarnej nauczycieli akademickich.

Pierwsze szkolenie, zorganizowane w dn. 15–16 maja, adresowane było do przewodniczących uczelnianych komisji dyscyplinarnych ds. nauczycieli akademickich. Wzięło w nim udział 40 osób.

Drugie szkolenie, które odbyło w się dn. 8–9 czerwca, skierowane było do uczelnianych rzeczników dyscyplinarnych ds. nauczycieli akademickich. Uczestniczyło w nim 60 osób. Na obu szkoleniach obecni byli przedstawiciele uczelni z całej Polski, w szczególności tych, które nie posiadają wydziałów prawa.

Data publikacji: poniedziałek, 19. Czerwiec 2017 - 19:43; osoba wprowadzająca: Karol Ważny Ostatnia zmiana: sobota, 1. Wrzesień 2018 - 15:06; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski