fbpx Zapraszamy na bezpłatny kurs e-learningowy | Wydział Prawa i Administracji

Zapraszamy na bezpłatny kurs e-learningowy

Zapraszamy na bezpłatny kurs e-learningowy "Practical English for Lawyers"

Informujemy o możliwości przystąpienia studentów ostatniego roku, doktorantów i pracowników dydaktycznych do bezpłatnego rocznego kursu prawniczego języka angielskiego "Practical English for Lawyers", który odbywa się w formie e-learningu. Możliwość udziału w tym kursie to efekt współpracy pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i Wydawnictwem C.H.Beck. Udział w tym kursie, a także jego pozytywne zakończenie, wiąże się z uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego udział w kursie, którego poziom językowy funkcjonuje na poziomie B1/B2.

Aby rozpocząć korzystanie z kursu, uprzejmie prosimy o przesłanie wiadomości z TEMATEM (treść może pozostać pusta) w formie imienia i nazwiska, kierunku i roku studiów na adres e-learning@prawo.ug.edu.pl.

Zapisy na kurs są możliwe do 30 października 2014 r. Liczba miejsc do udziału w kursie jest ograniczona. Przydzielanie dostępu do kursu będzie zależne od kolejności zgłoszeń.

Po zapisaniu się do kursu otrzymają Państwo "Przewodnik merytoryczny po kursie Practical English for Lawyers".

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem e-learning@prawo.ug.edu.pl (w oddzielnej wiadomości o temacie innym niż powyżej opisany) lub osobiście na konsultacjach pełnomocnika Dziekana WPiA ds. e-learningu dra Łukasza Karczyńskiego.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Łukasz Karczyński
Treść wprowadzona przez: Łukasz Karczyński