fbpx Rekrutacja na kurs prawa amerykańskiego | Wydział Prawa i Administracji

Rekrutacja na kurs prawa amerykańskiego

Rekrutacja na kurs prawa amerykańskiego.

Szkoła Prawa Amerykańskiego zorganizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego wspólnie z Chicago-Kent College of Law serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w XIV edycji kursu prawa amerykańskiego.
Program kursu obejmuje ponad 120 godzin lekcyjnych zajęć z dziesięciu przedmiotów. Zajęcia trwają dwa semestry i w całości prowadzone są w języku angielskim.
Wykładowcami Szkoły Prawa Amerykańskiego są przede wszystkim amerykańscy profesorowie prawa i prawnicy-praktycy.
Zajęcia szkoły stwarzają znakomitą okazję do rozwinięcia znajomość języka angielskiego i zapoznania się z anglojęzyczną terminologią.

Pierwsze zajęcia zaplanowane są na 3-4 grudnia 2016 r.

Strona internetowa:

Adres e-mail: