Uchwała w sprawie nadania prof. dr hab. Urszuli Jackowiak tytułu profesora honorowego Uniwersytetu Gdańskiego.Z przyjemnością informujemy, że Senat Uniwersytetu Gdańskiego, podczas przedświątecznego posiedzenia w dniu 28 marca 2024 roku, podjął jednogłośną uchwałę w sprawie nadania prof. dr hab. Urszuli Jackowiak tytułu profesora honorowego Uniwersytetu Gdańskiego.

Wniosek referował Pan Dziekan WPiA dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG. Pan Dziekan,  przybliżając sylwetkę i dokonania Kandydatki do godności, podkreślił: "Pani Profesor to dla nas wzorzec cnót akademickich".

Więcej informacji: Przedświąteczne posiedzenie Senatu UG

Data publikacji: czwartek, 28. Marzec 2024 - 15:40; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 28. Marzec 2024 - 15:45; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski