Konkursy | Wydział Prawa i Administracji

Konkursy

poniedziałek, 4 kwietnia 2016 roku, 8:26

 

Wyniki I etapu Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji UG

Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu Konkursu o Indeks WPiA zakwalifikowanych zostało czternaście osób. II etap rozpocznie się 21 kwietnia 2016 roku (czwartek) w sali 2042, w gmachu Wydziału Prawa i Administracji UG, o godz. 10.00 (prosimy uczestników o stawienie się z dowodem tożsamości). Przypominamy, że część ta będzie miała formę testu jednokrotnego wyboru z zakresu tematyki objętej przedmiotem konkursu (około 30 pytań). Komisja konkursowa wyłoni dziesięć najlepszych osób. Zostaną one zakwalifikowane do III etapu, który odbędzie się w trakcie Dnia Otwartego Wydziału Prawa i Administracji UG (20 maja br.).

 

1.       Drozd Alicja - II Liceum Ogólnokształcące, Lębork

2.       Gonia Karol - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Mariana Mokwy, Gdańsk

3.       Gutta Aleksander - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Puck

4.       Hajdamowicz Ksawery - VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego, Gdańsk

5.       Hyla Bartosz - II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej, Zawiercie

6.       Kowalik Kinga - Akademicki Zespół Szkół „Pomerania”, Chojnice

7.       Kozina Aleksandra - Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, Nowa Ruda

8.       Littwin Damian - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, XXIV LO im. Stefana Banacha, Gdańsk

9.       Melkowska Roksana - Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, Iława

10.     Opasińska Katarzyna - II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, Inowrocław

11.     Pacześna Aleksandra - I Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Gębika, Kwidzyn

12.     Piatczyc Natalia -  I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego, Słupsk

13.     Płatkowska Daria - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Gdańsk

14.     Sulik Julia - Policyjne Liceum Ogólnokształcące, Słupsk


Konkurs o Indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2016 roku

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UG, organizuje w roku 2016 dziesiątą edycję Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji UG.

Konkurs jest trzyetapowy. Jako główne nagrody przewidziane są dwa indeksy – jeden na studia stacjonarne na kierunku „prawo”, drugi na studia stacjonarne I stopnia na kierunku „administracja”, uprawniające do rozpoczęcia studiów na Wydziale Prawa i Administracji UG bez rekrutacji.

Temat Konkursu w 2016 r.: Kulturowe uwarunkowania polityki kryminalnej.

Szczegółowe informacje

 

Archiwum


III etap Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

Z przyjemnością informujemy, że do trzeciego etapu Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zakwalifikowane zostały następujące osoby:

  1. Rębilas Adam (26 punktów)
  2. Narodzonek Anna (23 punkty)
  3. Boćkowska Elżbieta (19 punktów)
  4. Gonia Karol (19 punktów)
  5. Jarłaczyńska-Kardela Alicja (19 punktów)
  6. Mędrkiewicz Przemysław (19 punktów)
  7. Grzesiak Paweł (18 punktów)
  8. Janik Daria (18 punktów)
  9. Lemka Karolina (18 punktów)
  10. Staszewska Agata (18 punktów)

 

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Trzeci etap Konkursu odbędzie się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki dnia 21 maja 2015 r. w Sali posiedzeń Rady Wydziału Prawa i Administracji UG (s. 2055). Godzina rozpoczęcia: 10.00

Finaliści proszeni są o stawienie się w dniu finału (21 maja 2015 r.), na 15 minut przed rozpoczęciem trzeciego etapu (o godz.  9.45), w gabinecie Prodziekana ds. studenckich i nauki (p. 2083), w celu wylosowania kolejności wystąpień (prosimy nie zapomnieć o dokumencie tożsamości).

 

Wyniki I etapu Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji UG

Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu Konkursu o Indeks WPiA zakwalifikowane zostały czterdzieści trzy osoby. II etap rozpocznie się 16 kwietnia 2015 roku (czwartek) w Audytorium C Wydziału Prawa i Administracji UG, o godz. 12.00 (prosimy uczestników o stawienie się z dowodem tożsamości). Przypominamy, że część ta będzie miała formę testu jednokrotnego wyboru z zakresu tematyki objętej przedmiotem konkursu (około 30 pytań). Komisja konkursowa wyłoni dziesięć najlepszych osób. Zostaną one zakwalifikowane do III etapu, który odbędzie się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki.

1.

Bielińska Iga

I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

2.

Boćkowska Elżbieta

Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie

3.

Czynsz-Wolska Zuzanna

VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni

4.

Dąbrowska Paula

Zespół Szkół w Sławnie

5.

Frydrych Wiktoria

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim

6.

Gonia Karol

XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

7.

Grzesiak Paweł

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

8.

Hnatczak Natalia

Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących w Człuchowie

9.

Holewka Wiktoria

Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni

10.

Jakielska Maria

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika we Włocławku

11.

Jakomulski Tomasz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim

12.

Jakubowska Weronika

Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku

13.

Janik Daria

XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

14.

Jarłaczyńska-Kardela Alicja

III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

15.

Jarmużewska Marlena

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie

16.

Jażdżewska Magda

Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku

17.

Kendzierska Paula

I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

18.

Kłak Krzysztof

I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

19.

Kozłowski Jakub

Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni

20.

Krumin Natalia

XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

21.

Kruzicka Agnieszka

III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

22.

Kulas Martyna

I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

23.

Kuźmińska Maja

III Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie

24.

Lemka Karolina

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie

25.

Lewańczyk Kamil

IV Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

26.

Mania Konrad

Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie

27.

Maniak Dominika

Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących w Człuchowie

28.

Melkowska Roksana

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie

29.

Mędrkiewicz Przemysław

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku

30.

Narodzonek Anna

Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku

31.

Oklińska Kinga

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

32.

Olińska Patrycja

VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni

33.

Piatczyc Natalia

I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

34.

Pielecki Marcin

XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

35.

Rębilas Adam

III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

36.

Skierka Aleksandra Małgorzata

Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących w Człuchowie

37.

Staszewska Agata

XII Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

38.

Szydełko Michalina

Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku

39.

Węsierski Kajetan

Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie

40.

Wiktorska Katarzyna

I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

41.

Zielińska Małgorzata

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim

42.

Zielińska Paulina

IV Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

43.

Żulewska Kinga

I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary w Chodzieży


Konkurs o Indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2015 roku

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UG, organizuje w roku 2015 dziewiątą edycję Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji UG. Konkurs jest trzyetapowy. Jako główne nagrody przewidziane są dwa indeksy – jeden na studia stacjonarne na kierunku „prawo”, drugi na studia stacjonarne I stopnia na kierunku „administracja”, uprawniające do rozpoczęcia studiów na Wydziale Prawa i Administracji UG bez rekrutacji.

Temat Konkursu w 2015 r.: Prawo wobec rozwoju biologii i medycyny.

Informacje szczegółowe

 


III etap Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

Z przyjemnością informujemy, że do trzeciego etapu Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zakwalifikowanych zostało dziesięć osób. III etap odbędzie się 23 maja 2014 roku (piątek) w budynku Wydziału Prawa i Administracji UG, w sali Rady Wydziału (p. 2055), w godzinach 11 – 13. Uczestnicy powinni stawić się o godz. 10.45 w gabinecie Prodziekana ds. Studenckich i Nauki (p. 2083), gdzie nastąpi losowanie kolejności wystąpień.

Alfabetyczna lista osób zakwalifikowanych do III etapu Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

  • Chróścińska Adrianna  I Liceum Ogólnokształcące w Świeciu
  • Grzegórski Tomasz   II Liceum Ogólnokształcące we Włocławku
  • Jakubowska Weronika  Liceum Ogólnokształcące w Czersku
  • Kendzierska Paula   I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie
  • Kosobucka Paulina   Liceum Ogólnokształcące w Czersku
  • Kowalczyk Aleksandra  II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu
  • Mieleszkiewicz Jakub  Zespół Szkół nr 22 w Warszawie
  • Sawicka Monika   Liceum Ogólnokształcące w Czersku
  • Steinborn Natalia   Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach
  • Szmytkowska Adrianna  Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni

Wyniki I etapu Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji UG

Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu Konkursu o Indeks WPiA zakwalifikowanych zostało osiemnaście osób. II etap rozpocznie się 11 kwietnia 2014 roku (piątek) w budynku Wydziału Prawa i Administracji UG, w sali 4056, o godz. 11.15. Przypominamy, że część ta będzie miała formę testu jednokrotnego wyboru z zakresu tematyki objętej przedmiotem konkursu (około 30 pytań). Komisja konkursowa wyłoni dziesięć najlepszych osób. Zostaną one zakwalifikowane do III etapu, który odbędzie się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki.

  • Chróścińska Adrianna  I Liceum Ogólnokształcące w Świeciu
  • Cichosz Dorota   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach
  • Cielecka Aleksandra  XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  • Czarniecki Maciej  II Liceum Ogólnokształcące w Sopocie
  • Grzegórski Tomasz  II Liceum Ogólnokształcące we Włocławku
  • Hebel Cezary   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
  • Jakubowska Weronika  Liceum Ogólnokształcące w Czersku
  • Kendzierska Paula  I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie
  • Kosobucka Paulina  Liceum Ogólnokształcące w Czersku
  • Kowalczyk Aleksandra II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu
  • Kowalski Mateusz Zespół Szkół nr 1, I Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Gdańskim
  • Leszczyńska Martyna  Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Kościerzynie
  • Mieleszkiewicz Jakub  Zespół Szkół nr 22 w Warszawie
  • Porycki Łukasz Zespół Szkół nr 1, I Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Gdańskim
  • Sawicka Monika  Liceum Ogólnokształcące w Czersku
  • Steinborn Natalia  Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach
  • Szmytkowska Adrianna Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni
  • Szymichowska Dominika Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach

Informacja dotycząca „Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji UG" w 2014 roku.

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UG, organizuje w roku 2014 ósmą edycję „Konkursu o Indeks Wydziału Prawa i Administracji UG" (zwany dalej „Konkursem"). Konkurs jest trzyetapowy. Jako główne nagrody przewidziane są dwa indeksy - jeden na kierunek „prawo", drugi na kierunek „administracja", uprawniające do rozpoczęcia studiów na Wydziale Prawa i Administracji UG bez rekrutacji.
Temat Konkursu w 2014 r.: Dziesięć lat Polski w Unii Europejskiej.