Nowe Prezydium RSS WPiA UG

wpiaZ przyjemnością informujemy, że dnia 5 kwietnia na inauguracyjnym posiedzeniu Rady Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji (RSS WPiA UG) wybrane zostało nowe Prezydium Rady!

Nowym Przewodniczącym Rady został Michał Podlewski

W skład Prezydium weszli ponadto:

- Helena Szafkowska (Wiceprzewodnicząca),

- Bartosz Olejniczak (Wiceprzewodniczący),

- Dominik Radowski (Sekretarz),

- Janusz Szudrowicz (Skarbnik),

- Szymon Chmura (Pełnomocnik ds. Studenckich).

Tym samym dotychczasowe Prezydium w składzie: Aleksander Piskorz - Przewodniczący, Maciej Duchnowski - Wiceprzewodniczący, Dawid Król - Sekretarz, Szymon Barc - Skarbnik, Maciej Iwan - Pełnomocnik ds. Studenckich wraz z radnymi: Markiem Ramczykowskim i Karoliną Twardowską, zakończyli swoją nieco ponad 2-letnią działalność.

Serdecznie dziękujemy dotychczasowemu Prezydium za 2 lata intensywnej i owocnej pracy. Kadencja Prezydium przypadła na wyjątkowo trudny okres - pandemii, zdalnego i hybrydowego trybu zajęć, zmian programów studiów.

Nowemu Prezydium gratulujemy wyboru i życzymy szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązku, a potem – owocnej pracy, wielu nowych ciekawych, służących społeczności studenckiej inicjatyw oraz wielu sukcesów!

wpia

Data publikacji: środa, 6. Kwiecień 2022 - 09:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 6. Kwiecień 2022 - 09:41; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski