Współpraca WPiA UG z Olivia Business Centre – wizyta w OBC

Na lądzie i na morzu intensywnie rozwijamy naszą współpracę z Olivia Business Centre. Nasz wspólny projekt polega na opracowaniu i wykonaniu nowoczesnej aranżacji wybranych przestrzeni budynku Wydziału Prawa i Administracji UG. Pragniemy, aby nowa aranżacja nie tylko wpłynęła w przyszłości na lepszą integrację naszej akademickiej wspólnoty, ale także otworzyła szeroko Wydział dla naszych partnerów, przyjaciół i interesariuszy - na czele z absolwentami Wydziału, środowiskiem biznesu oraz prawnikami-praktykami reprezentującymi klasyczne i nowe zawody prawnicze. W tym celu prodziekani WPiA UG – dr hab. Małgorzata Balwicka-Szczyrba, prof. UG i dr hab. Marcin M. Wiszowaty, prof. UG spotkali się parokrotnie z przedstawicielami władz OBC na lądzie (na Wydziale) i na morzu (w lutowym rejsie jachtem na Hel, kiedy omówiono szczegóły współpracy). Dnia 8 lutego 2021 r. przedstawiciele władz WPiA UG na czele z Dziekanem Wydziału, dr. hab. Wojciechem Zalewskim, prof. UG odwiedzili budynki zlokalizowane w kompleksie OBC, aby poznać zastosowane tam nowoczesne sposoby aranżacji przestrzeni wspólnych i przyjrzeć się bliżej temu, w jaki sposób sprzyjają one integracji i wypoczynkowi.

Dziękujemy serdecznie przedstawicielom OBC - na czele z p. Maciejem Kotarskim (Dyrektor ds. Wynajmu), p. mec. Bogusławem Wieczorkiem (pełnomocnik Zarządu OBC ds. public relations), p.  mec. Ryszardem Klimczykiem (Dyrektor Działu Prawnego) i paniami architektkami: Justyną Biłat i Małgorzatą Kolasą- za bardzo życzliwe przyjęcie i merytoryczną opiekę podczas wizyty. Cieszymy się z tak prężnie rozwijającej się współpracy.

Data publikacji: środa, 2. Czerwiec 2021 - 16:20; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 2. Czerwiec 2021 - 16:24; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski