Nowa książka – Prawo ochrony zabytków

Prawo ochrony zabytkówWydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego, w kooperacji z Wolters Kluwer, wydało książkę pt. „Prawo ochrony zabytków”, pod redakcją naukową dr. hab. Kamila Zeidlera, prof. UG, wieńczącą duży grant naukowy realizowany w zeszłym roku na Wydziale Prawa i Administracji UG. W samej tylko książce znalazło się 45 tekstów, które tworzą łącznie sui generis komentarz do ustawy z 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.

Wśród pracowników Wydziału, którzy uczestniczyli w tym projekcie są: prof. dr hab. Janina Ciechanowicz-McLean, prof. dr hab. Tomasz Bąkowski, dr Przemysław Panfil, dr Beata Ruszkiewicz, mgr Krzysztof Kaszubowski, mgr Tomasz Snarski; a także doktoranci: mgr Dominika Kostrzewa, mgr Ewelina Kowalska-Benasiewicz, mgr Magdalena Marcinkowska.

Data publikacji: poniedziałek, 31. Marzec 2014 - 09:42; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski