Zapraszamy na wykład pt. „O islamskim zakazie odsetek w przeszłości i teraźniejszości. Orzecznictwo i opinie uczonych teologów.”

W najbliższy piątek tj. w dniu 23 maja br. na zaproszenie Katedry Prawa Handlowego po raz kolejny gościć będzie na naszym Wydziale Prof. Hilmar Krüger z Instytutu Międzynarodowego i Obcego Prawa Prywatnego Wydziału Nauk Prawnych Uniwersytetu w Kolonii z wykładem na temat „O islamskim zakazie odsetek w przeszłości i teraźniejszości. Orzecznictwo i opinie uczonych teologów.” Prof. Krüger jest wybitnym badaczem i ekspertem w dziedzinie praw państw Bliskiego i Środkowego Wschodu, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, handlowego, kolizyjnego, gospodarczego oraz arbitrażu i postępowania cywilnego. Wykład odbędzie się o g. 17.00 w sali 1039. Wykład Prof. Krügera będzie równolegle tłumaczony na język polski. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i dyskusji.

Data publikacji: wtorek, 20. Maj 2014 - 11:16; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski