Przedstawiciele Wydziału Prawa i Administracji we władzach Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej podczas posiedzenia w dniu 14 czerwca 2014 r. dokonało wyboru władz tej organizacji na kolejną, trzyletnią kadencję. W związku z tym mamy zaszczyt poinformować, że wśród nowo wybranych członków organów stowarzyszenia znajdują się pracownicy Wydziału Prawa i Administracji UG.

Do Zarządu SEAP zostali wybrani prof. Andrzej Powałowski z Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska oraz dr Michał Miłosz z Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego.

Wśród członków nowej Rady Programowej znaleźli się natomiast prof. Janina Ciechanowicz-McLean z Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska oraz prof. Tomasz Bąkowski z Katedry Prawa Administracyjnego (dotychczasowy członek Zarządu SEAP).
Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: środa, 25. Czerwiec 2014 - 14:07; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski