Nowa praca zbiorowa w formie anglojęzycznej monografii naukowej

Nakładem Wydawnictwa Ars boni et aequi ukazała się praca zbiorowa w formie anglojęzycznej monografii naukowej pt. „Global Ocean Governance: from Vision to Action” pod redakcją prof. UG, dr hab. Doroty Pyć oraz mgra Jakuba Puszkarskiego.

Publikacja jest wynikiem Międzynarodowej Konferencji Prawa Morza „Global Ocean Governance: from Vision to Action” zorganizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk.

Tematem publikacji są zagadnienia zarządzania środowiskiem morskim, prawa morza i prawa morskiego oraz wyzwania, przed którymi stoi współczesna społeczność morska.

W publikacji znalazły się artykuły pracowników naukowych naszego wydziału: „Baltic Sea Environmental Protection” autorstwa prof. Janiny Ciechanowicz-McLean i dra Macieja Nyki z Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska oraz „The Nord Stream. Between law and policy” autorstwa prof. Zdzisława Brodeckiego i prof. Tomasza Tadeusza Koncewicza z Katedry Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej.

Data publikacji: czwartek, 18. Wrzesień 2014 - 18:00; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski