Obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Świątek-Rudoman

W dniu 29 września 2014 r. przed Komisją ds. Rozpraw Doktorskich nr III odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Świątek-Rudoman pt. "Tymczasowe aresztowanie pracownika". Promotorem rozprawy była prof. UG, dr hab. Alina Wypych-Żywicka, natomiast recenzentami: prof. UG, dr hab. Teresa Wyka z Uniwersytetu Łódzkiego oraz prof. UG, dr hab. Marcin Zieleniecki.

Komisja Rady Wydziału w głosowaniu tajnym jednogłośnie podjęła uchwałę rekomendującą Radzie Wydziału nadanie mgr Justynie Świątek-Rudoman stopnia doktora nauk prawnych.

W dniu 29 września 2014 r. Rada Wydziału Prawa i Administracji UG podjęła uchwałę o nadaniu mgr Justynie Świątek-Rudoman stopnia doktora nauk prawnych.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Październik 2014 - 10:34; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Listopad 2014 - 09:00; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski