Zapisy uzupełniające na darmowy kurs Practical English for Lawyers

Szanowni Studenci ostatniego i przedostatniego roku wszystkich kierunków prowadzonych przez WPiA,

Zapraszamy do zapisów uzupełniających na bezpłatny roczny (do 15 X 2015) kurs prawniczego języka angielskiego "Practical English for Lawyers", który odbywa się w formie e-learningu. Możliwość udziału w tym kursie to efekt współpracy pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i Wydawnictwem C.H.Beck. Udział w tym kursie, a także jego pozytywne zakończenie, wiąże się z uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego udział w kursie, którego poziom językowy funkcjonuje na poziomie B1/B2.

Zapisy podstawowe były skierowane do studentów ostatniego roku każdego kierunku na naszym Wydziale; zapisy uzupełniające kierujemy do studentów ostatniego lub przedostatniego roku. Zapisy na kurs trwają do wyczerpania miejsc, których jest ponad 200. Przydzielanie dostępu do kursu będzie zależne od kolejności zgłoszeń. Ten sam kurs zostanie uruchomiony także w przyszłym roku akademickim.

Aby rozpocząć korzystanie z kursu, uprzejmie prosimy o przesłanie wiadomości z TEMATEM (treść powinna pozostać pusta) w formie adresu e-mail, imienia i nazwiska, kierunku i roku studiów (np. lukasz@prawo.ug.edu.pl Łukasz Karczyński prawo stacjonarne V rok) na adres e-learning@prawo.ug.edu.pl.

Po zapisach otrzymają Państwo dane dostępowe do kursu oraz "Przewodnik merytoryczny po kursie Practical English for Lawyers". Proszę na to cierpliwie czekać. :)

UWAGA: Osoby, które przysłały swoje zapisy po terminie zapisów podstawowych, i przez to nie otrzymały dotychczas dostępu, nie muszą ponawiać zgłoszenia.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem e-learning@prawo.ug.edu.pl (w oddzielnej wiadomości o temacie innym niż powyżej opisany) lub osobiście na konsultacjach pełnomocnika Dziekana WPiA ds. e-learningu dra Łukasza Karczyńskiego.

dr Łukasz Karczyński
pełnomocnik Dziekana WPiA ds. e-learningu

Marcin A. Włodarczyk
Wydawnictwo C.H. Beck Sp. z o.o.

Data publikacji: środa, 26. Listopad 2014 - 15:24; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Grudzień 2014 - 15:09; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński