Konkurs wiedzy z prawa międzynarodowego publicznego

Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego oraz Koło Naukowe Forum Badań ONZ UG ma przyjemność zaprosić studentów pierwszego roku prawa Wydziału Prawa i Administracji do uczestnictwa w konkursie wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego publicznego.

Konkurs odbędzie się 25 maja br. o godzinie 12:00 w Audytorium B. Studenci będą musieli zmierzyć się z testem jednokrotnego wyboru składającego się z 50 pytań.

Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy KN Forum Badań ONZ: badaniaonz@prawo.ug.edu.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko oraz numer albumu.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: poniedziałek, 11. Maj 2015 - 15:07; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 11. Maj 2015 - 16:38; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski