Rozprawa główna w znowelizowanym procesie karnym - konferencja naukowa

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowej  pt. Rozprawa główna w znowelizowanym procesie karnym, która odbędzie się w dniu 29 maja 2015 r. (piątek) w godzinach 13:00-16:00 w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Konferencja, organizowana przez Katedrę Prawa Karnego Procesowego i Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, dedykowana jest w całości zagadnieniom związanym z wchodzącymi w życie z dniem 1 lipca 2015 r. zmianami legislacyjnymi w kodeksie postępowania karnego, w zakresie odnoszącym się do przebiegu rozprawy głównej. W ramach konferencji planowane jest przeprowadzenie przez studentów z Koła Naukowego Prawa Karnego UG symulacji rozprawy głównej, wysłuchanie trzech referatów, które wygłoszą zaproszeni Prelegenci oraz dyskusja nad zagadnieniami problemowymi. Do wygłoszenia referatów zaproszeni zostali: Sędzia Sądu Okręgowego Alina Miłosz - Kloczkowska, Prokurator Prokuratury Apelacyjnej Zbigniew Niemczyk oraz dr Tomasz Kanty, adwokat, adiunkt UG. Konferencję polecamy szczególnej uwadze studentów II oraz III roku, którzy przygotowują się do egzaminu z prawa karnego procesowego.

Data publikacji: wtorek, 26. Maj 2015 - 14:55; osoba wprowadzająca: Łukasz Cora Ostatnia zmiana: wtorek, 26. Maj 2015 - 14:55; osoba wprowadzająca: Łukasz Cora