Międzynarodowa konferencja pt. " Damages for violations of human rights - domestic, comparative and international perspectives"

Miło nam poinformować, że Katedra Prawa Cywilnego przy współpracy z Katedrą Praw Człowieka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje międzynarodową konferencję pt. " Damages for violations of human rights - domestic, comparative and international perspectives" (Odszkodowanie za naruszenie praw człowieka - perspektywa krajowa, porównawcza i międzynarodowa), która odbędzie się w dniach 22-23 października 2015 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegółowe informacje odnośnie do programu konferencji dostępne są na stronie internetowej: ichumanrights.ug.edu.pl

Data publikacji: środa, 26. Sierpień 2015 - 13:54; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła Ostatnia zmiana: piątek, 11. Wrzesień 2015 - 13:07; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła