Udział Prof. dr hab. Janiny Ciechanowicz- McLean oraz Dr Tomasza Bojara - Fijałkowskiego w XVI Polsko-Czesko-Słowackiej Międzynarodowej Konferencji "Rozwój prawa i polityki ochrony środowiska"

Udział pracowników KPGPIOŚ w Koferencji Międzynarodowej Na organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Polskie Towarzystwo Prawa Ochrony Środowiska, XVI Polsko-Czesko-Słowackiej Międzynarodowej Konferencji "Rozwój prawa i polityki ochrony środowiska" w dniach 5-8 września 2015 r. w Pogorzelicy, WPiA UG reprezentowali Prof. dr hab. Janina Ciechanowicz-McLean i dr Tomasz Bojar-Fijałkowski z Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska. Pani Profesor wygłosiła wykład wprowadzający pod tytułem "Kierunki rozwoju prawa ochrony środowiska w Polsce i na świecie w XXI wieku" a Pan Doktor "Instytucjonalna organizacja ochrony środowiska w Polsce. Postulaty de lege ferenda oparte o analizę rozwiązań wybranych państw europejskich". Oba wystąpienia spotkały sie z zainteresowaniem uczestników z ośrodków akademickich Polski, Czech i Słowacji. Staną sie one częścią przygotowywanej monografii.

Data publikacji: wtorek, 8. Wrzesień 2015 - 14:25; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Wrzesień 2015 - 14:37; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas