Zajęcia anglojęzyczne PILSP dla studentów WPiA

Studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (dot. wszystkich kierunków) zainteresowani rozwijaniem swoich kompetencji w zakresie prawniczej terminologii angielskiej, poszerzaniem wiedzy oraz możliwością nawiązania znajomości z zagranicznymi studentami Erasmus+ przebywającymi w ramach międzynarodowej wymiany studenckiej na Wydziale w bieżącym roku akademickim mają możliwość wziąć udział w dodatkowych zajęciach anglojęzycznego programu Polish and International Legal Studies Programme (PILSP) prowadzonego przez wykładowców WPiA UG.

Zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie chęci uczestnictwa w wybranych zajęciach programu w dniach od 7.10.2015 r. do 19.10.2015 r. Wniosek o wpis na listę studentów PILSP (istnieje mozliwość uczestniczenia w wybranych lub wszystkich zajęciach) składać należy w formie podania adresowanego do koordynatora programu dra Tomasza Widłaka. Podanie powinno zawierać krótkie uzasadnienie wraz z informacją o stopniu znajomości języka angielskiego oraz podstawowe dane studenta (nr albumu, kierunek, tryb i rok studiów, dane kontaktowe, w tym przede wszystkim adres e-mail). Do podania należy dołączyć kopię dokumentu poświadczającego znajomość języka angielskiego. Podania składać można u p. mgr Agnieszki Puchalskiej w p. 2081 lub bezpośrednio u koordynatora programu w godzinach konsultacji.

Uczestnictwo w programie polecamy szczególnie studentom, którzy planują ubieganie się o wyjazd Erasmus+ w przyszłości. Szczegółowe zasady uczestnictwa studentów i ewentualnego zaliczenia przedmiotu ustalane są przez każdego prowadzącego. Dopuszczalny jest również udział na zasadzie wolnego słuchacza.

Lista przedmiotów programu PILSP w semestrze zimowym oraz letnim wraz ze wskazaniem osób prowadzących znajduje się tutaj.

Data publikacji: wtorek, 6. Październik 2015 - 17:12; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak Ostatnia zmiana: wtorek, 6. Październik 2015 - 17:12; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak