Sukces książki pod red. prof. Kamila Zeidlera

Z przyjemnością informujemy, że książka pt. „Prawo ochrony zabytków” pod. red. prof. Kamila Zeidlera, wydana przez Wolters Kluwer wspólnie z Wydawnictwem Uniwersytetu Gdańskiego, otrzymała tytuł Książki Roku 2014 przyznawany przez Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków. Dyplom został wręczony 6 października 2015 r. podczas uroczystości otwarcia II Kongresu Konserwatorów Polskich na Zamku Królewskim w Warszawie, w obecności Wiceministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Generalnego Konserwatora Zabytków Piotra Żuchowskiego.

Współautorami książki są m.in. pracownicy Wydziału Prawa i Administracji UG: prof. Janina Ciechanowicz-McLean, prof. Tomasz Bąkowski, dr Krzysztof Kaszubowski, dr Beata Kowalczyk, dr Przemysław Panfil, mgr Tomasz Snarski, a także doktoranci: mgr Ewelina Kowalska-Benasiewicz, mgr Dominika Kostrzewa i mgr Magdalena Marcinkowska.

Wcześniej książka „Prawo ochrony zabytków” została wyróżniona Nagrodą Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego w kategorii najlepsza książka naukowa w roku akademickim 2013/2014, a także Nagrodą Dziennikarzy w Konkursie na Najlepszą Książkę Akademicką w roku 2014 podczas 18. Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej.

Data publikacji: niedziela, 11. Październik 2015 - 23:09; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak Ostatnia zmiana: niedziela, 11. Październik 2015 - 23:09; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak