Udział Prof. zw. dr hab. Janiny Ciechanowicz - McLean oraz Dra Macieja Nyki w Konferencji Międzynarodowej

udział pracowników KPGIOŚ w Konferencji Międzynarodowej W dniach 9-10 października 2015 roku pracownicy Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska, Zakładu Prawa Ochrony Środowiska uczestniczyli w Międzynarodowej Konferencji “Landscape Protection in Planning Law” organizowanej jako dziewiąte spotkanie "Platform of Experts in Planning Law". W trakcie konferencji organizowanej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Pani Profesor zw. dr hab. Janina Ciechanowicz-McLean oraz dr Maciej Nyka zaprezentowali referat „Landscape protection in international law and Polish Law – an overview”.

Data publikacji: piątek, 16. Październik 2015 - 17:00; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: piątek, 16. Październik 2015 - 17:06; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas